telefon

vyhledávání


menu

Čekejte, odesílám...

Reference

Máte podobnou představu?

nebo nám zatelefonujte

+420 577 996 159

hl. obrazek reference

Dárky a zmrzlina U nás

Družba 1224, 76331 Brumov-Bylnice

,,Když jsem vybíral dodavatele zmrzliny pro náš nově otevřený obchod, měl jsem velké štěstí, že jsem oslovil firmu Adria Gold. Od počátku jsem měl jasno, že to nebude jen dodavatel zboží, ale opravdový obchodní partner. Kvalitní zmrzlina ať točená, tak kopečková je pravidelně dobře hodnocena našimi zákazníky, kteří se k nám rádi vrací a zvědavě nahlíží do vitríny co nového se U nás objeví. Nebyla by to Adria Gold, kdyby nepřekvapila i letos novými zmrzlinami, jako právě nyní proteinová!"

 

hl. obrazek reference

Pražírna kávy a kafírna Smýkalová

Valašská Polanka 103, 756 11 

,,Spolupráce s týmem Adria Gold (respektive panem Pešlem) je na výborné úrovni. Vždy vstřícný, obětavý a v pohotovosti. Pokud se jedná o samostatné výrobky, jde vidět, že Adria Gold nerazí kvantitu, ale kvalitu. To jde vidět i na spokojenosti zákazníků."

 

hl. obrazek reference

Zdravě Bystro

Nivnice

Při otevírání obchůdku jsem si přála mít i zmrzlinu a protože přímo u nás v dědině sídlí firma s luxusní zmrzlinou, měla jsem to ulehčené - nemusela jsem hledat dodavatele, protože tento je přímo místní ale hlavně - zmrzlina od nich je opravdu výborná, prostě poctivá, kdo ochutnal ví :-) Tento rok trošku experimentujeme, tak zrovna teď máme třeba léčivku tjj. limetka se zázvorem, skořicovou, čokomátu a pak oblíbené klasiky, čokoládu, vanilku, jahodu, malinu a spousty dalších. Drtivá většina je bez lepku a ovocné řady pak veganské a zkoušeli jsme už i raw zmrzliny a i přes vyšší cenu - byly hned pryč! Takže nivnická zmrzlina jede!!!

hl. obrazek reference

Café Zatti Olympia

OC Olympia,  Brno

,,S vaší spolupráci jsme velmi spokojení, zmrzlina je vynikající, je si z čeho vybírat a chutná našim klientům. Skvělé je, že vyrábíte zmrzlinu i bez laktózy a bez lepku. Zákazníci se rádi vrací a to nás těší."

Chcete dostávat novinky?

Až vyrobíme novou příchuť, nebo rozšíříme sortiment, budete o tom vědět jako první!