telefon

vyhledávání


menu

Kariéra

Do našeho týmu hledáme taky nového SKLADNÍKA!

Máte k práci zodpovědný přístup? Jste aktivní, spolehlivý a zručný?

Nabízíme nadstandardní platové ohodnocení, měsíční benefity, nákup zboží za výhodné ceny.

Naším cílem je vybudovat silný, spokojený a stabilní tým! Staňte se i vy jeho součástí

Pro více informací kontaktujte Jakuba Ulrycha, vedoucího skladu, a to buď na telefonním čísle 732 269 646, nebo na mailu vedsklad@adriagold.cz.


 Hledáme řidiče!

Je pro vás důležitá stabilita a jistota v zaměstnání? Za odvedenou práci očekáváte adekvátní odměnu? Oceníte přátelské pracovní prostředí? Vidíme to stejně!

Firma ADRIA GOLD s.r.o., výrobce kvalitní české zmrzliny s 27letou tradicí, rozšiřuje své řady mezi řidiči. Takže pokud máte řidičský průkaz skupiny C, platný profesní průkaz a skvělé komunikační dovednosti, neváhejte se nám ozvat!

Nabízíme měsíční benefity, nákup zboží za zvýhodněné ceny, a co je nejdůležitější, profesionální a přitom rodinný přístup.

Pro více informací kontaktujte pana Josefa Matějíčka na telefonním čísle 777 293 515, nebo napište na mail doprava@adriagold.cz.


Hledáme brigádníky do stánků s točenou zmrzlinou

Hledáme brigádníky na dlouhodobou spolupráci do stánků s točenou zmrzlinou na následujících místech: Břeclav, Prostějov, Velehrad - Modrá, Kroměříž, Uherské Hradiště a Uherský Brod.

Stánky jsou vždy umístěny před obchodním domem Tesco.

Brigáda je určena pro flexibilní studenty vysokých škol, důchodce nebo maminky na mateřské dovolené. Mzda 90-110 Kč za hodinu. 

Více informací naleznete na našem FB nebo kontaktujte pana Tomáše Němečka na telefonu 731 209 017 nebo na mailu tomas@adriagold.cz.