telefon

vyhledávání


menu

Čekejte, odesílám...

UTRHNI skutečnou chuť

Napsal/a: / 24.11.2021

hl. obrazek novinky

UTRHNI skutečnou chuť

Kopečková, točená zmrzlina, dezerty, dorty - tohle všechno je naše parketa, kterou moc dobře znáte. Myslíte, že vás už nic nepřekvapí? A co takhle si UTRHNOUT nějakou novou výbornou laskominu? 

Představujeme vám naše nové pomazánky Slaný karamel a Čokoládu. Tento výrobek prezentuje novou značku Utrhni, kterou vám již brzy kompletně představíme.

Proč právě název UTRHNI?

Tento projekt spojuje čistě přírodní a nejkvalitnější suroviny s našimi unikátními technologiemi. Představte si čerstvě utržené ovoce a spostu dalších kvalitních surovin, které jsou skvěle vyladěné za pomoci našeho týmu.

Již brzy budete mít možnost si utrhnout například jahodu, malinu a další ovoce v podobě marmelády, limonády a mnoho dalšího. 

Nyní ale začínáme z druhého konce - UTRHNI a namaž si naši pomazáku Slaný karamel a Čokoládu - na vánočku, na chleba, na palačinky, lívance nebo kamkoliv vás napadne.

A co byste řekli na takový Slaný karamel obohacený o ovoce? Víc už ale neprozradíme, ať se máte na co těšit. Pokud máte ale jakékoliv dotazy a nápady, nebo se prostě jen nemůžete dočkat, napiště nám!

Tým ADRIA GOLD

                                       

 

 

Nezávazná poptávka

nebo nám zatelefonujte

+420 577 996 159