telefon

vyhledávání


menu

Čekejte, odesílám...

Trendy v kopečkové zmrzlině pro léto 2021

Napsal/a: / 19.04.2021

hl. obrazek novinky

Trendy v kopečkové zmrzlině pro léto 2021

Sluníčko se nám pomalu hlásí ke slovu, a tak je nejvyšší čas, abychom vám představili nové příchutě ze světa kopečkové zmrzliny.

Nabídku kopečkové zmrzliny jsme letos rozšířili hned o 5 nových druhů a nebudeme vám tajit, že si zde přijde na své úplně každý! Vybírat můžete totiž od klasických příchutí až po ty méně tradiční. 

V Limitované edici letos najdete 3 novinky - Levanduli, Dračí ovoce RAW a Maracuji RAW.

Levandule - jedinečná chuť levandule s jemným nádechem citronu v podobě osvěžující zmrzliny je naprostým chuťovým dobrodružstvím. Jste oblíbenci této voňavé byliny? Potom je pro vás tato novinka tou správnou volbou!

Dračí ovoce RAW - tato příchuť, která již na první pohled zaujme svou barevností, se jednoznačně stane hitem vaší nabídky. Přidanou hodnotou dračího ovoce je navíc velké množství vlákniny, vápníku, železa a vitamínu C.

Maracuja RAW - do třetice jsme limitovanou edici doplnili o tuto novou vylepšenou Maracuju RAW. Chcete nabídnout svým zákazníkům trochu exotiky? S touto příchutí nic nemožného!

  

Řada Special se nám rozrostla o 2 novinky - o smetanový Profiteroles a o tu nejovocnější Moravskou meruňku Sorbet.

Profiteroles - chcete si udělat malou ochutnávku Francie? Tento lahodný francouzský dezert Profiteroles v podobě naší vynikající zmrzliny musí být součastí vaší vitríny. Jemná smetanová chuť s křupavými mini profiterolky, které jsou přelité bílou a tmavou čokoládou. Nechte se jednoduše unést její chutí!

Moravská meruňka Sorbet - věděli jste, že jsou meruňky velkým zdrojem vitamínů? Obsahují především vitamíny A, B a C. Pomáhají při únavě a dokonce zlepšují náladu! Tento sorbet je navíc vyráběn bez tuku, lepku a je vhodný i pro vegany. A jak přišla tato novinka ke svému názvu? Jednoduše tím, že je vyráběna z těch nejlepších meruněk z jižní Moravy! 

    

Taky nevíte po které sáhnout jako první? Všechno tyto příchutě se rozhodně stanou hitem vaší nabídky! Objednávat můžete na našem e-shopu.

 

Úspěšnou sezónu přeje

Tým ADRIA GOLD

 

 

 

 

 

 

Nezávazná poptávka

nebo nám zatelefonujte

+420 577 996 159