telefon

vyhledávání


menu

Čekejte, odesílám...

NOVINKY 2023 - ZMRZLINA

Napsal/a: / 25.05.2023

hl. obrazek novinky

PŘEDSTAVUJEME VÁM NOVINKY Z ŘADY SPECIAL

Letos jsme si pro Vás připravili hned 3 novinky z naší nejvyšší řady nabízených zmrzlin. Oslňte své zákazníky lahodnou chutí a dopřejte jim kvalitní zmrzlinu z těch nejlepších surovin. 

NUGÁT - Ve třech vrstvách najdete jemné spojení oblíbeného arašídového másla a lískooříškového krému, zakončené kvalitní čokoládou. 

BROSKEV SORBET – Ovocná chuť broskví pro dokonalé, letní osvěžení zákazníků, obohacené o vitamíny k posílení imunity.

VIŠEŇ RAW - Překvapte smyslným propojením sladké chuti s kyselým nádechem višní.

 

OBJEVTE NEOBVYKLÉ PŘÍCHUTĚ Z LIMITOVANÉ EDICE

Zmrzliny z této řady upoutají Vaše zákazníky pestrostí barev a neočekávanou kombinací chutí. Pro tuto sezónu jsme si pro Vás připravili 3 novinky, pojďme si je představit.

CITRON & LIMETKA & CHILLI – Oblíbené letní osvěžení z citronu a limetky jsme okořenili o špetku chilli, ukrytého jak uvnitř, tak na povrchu zmrzliny.

COLD BREW – Co je lepší, než spojení ledové kávy a zmrzliny v jedno? Tato příchuť je vyrobena ve spolupráci s firmou Coffeespot. Intenzivní chuti kávy jsme docílili jejím luhováním za studena, čímž se liší od klasické přípravy ledové kávy.

JABLEČNÝ ŠTRÚDL – Velmi prodávanou příchuť z řady EXTRA FRUIT, jsme se rozhodli vyrobit i ve formě kopečkové zmrzliny. Rozinky naložené v rumu, vlašské ořechy a vrstva křehkého, listového těsta. Toto oblíbené propojení chutí vám nabízí každý jeden kopeček této zmrzliny.

 

OVOCNÉ NOVINKY Z ŘADY EXTRA FRUIT 3V1

Zmrzliny z této řady jsou nabité ovocem a vitamíny. Unikátní a praktické provedení 3v1 můžete využít na výrobu jak točené, tak i kopečkové zmrzliny, a dokonce i k výrobě ovocných dření. Pojďme si tyto ovocné bomby představit. 

EXTRA FRUIT BROSKEV SORBET – 100% ovocná chuť oblíbeného ovoce v každé porci. Svým složením přispívá k posílení imunity a je zdrojem vitamínu B.

EXTRA FRUIT KIWI SORBET – Typická kyselá chuť a krásná zelená barva je poznávacím znamením tohoto ovoce. Tato osvěžující bomba je bohatá na velké množství vitamínu C.

 

OSLŇTE NOVINKOU Z ŘADY TOČENÝCH ZMRZLIN

Pojďte se podívat na novinku z oblíbené čokoládové tyčinky, kterou jsme se rozhodli vytvořit netradičně v podobě točené zmrzliny.

PRÁŠKOVÁ SMĚS LOS BUENOS – Spojení dvou lahodných chutí, lískových oříšků a kvalitní čokolády, dává dohromady příchuť tolik oblíbené tyčinky. Dopřejte tuto smyslnou chuť svým zákazníkům.

 

 

Tým ADRIA GOLD 

Nezávazná poptávka

nebo nám zatelefonujte

+420 577 996 159