telefon

vyhledávání


menu

Čekejte, odesílám...

NOVINKY 2023 - CHEESECAKE

Napsal/a: / 28.03.2023

hl. obrazek novinky

Vážení zákazníci,

Rádi bychom vám představili novinky v našem cukrářském sortimentu. Jelikož novinek je více, a nevešly by se do jednoho článku, začneme nejprve s velice oblíbenou kategorií dezertů – cheesecaky.

Malinový cheesecake - existuje snad lepší spojení, než kombinace maliny se smetanou?! Podle nás se tyto chutě natolik hezky doplňují, že jsme neváhali a spojili je do lehce sladko-kyselé kombinace Malinového cheesecaku.

Tiramisu cheesecake - další naší novinkou je kombinace chuti tradičního italského Tiramisu a klasického smetanového cheesecaku. Nahoře samozřejmě nesmí chybět lahodná kakaová posypka, která dodává tomuto Tiramisu cheesecaku patřičnou eleganci.

Citronový cheesecake - kdo má raději osvěžující příchutě dezertů, přijde si na své s naším Citronovým cheesecakem. Klasickou smetanovou vrstvu krému totiž zakončuje svěží citronová poleva a dělá tak z tohoto dortu kyselkavé potěšení!

Čoko-oříškový cheesecake - pro milovníky čokolády jsme letos připravili opravdovou lahůdku, kterou je hříšně dobrý Čoko-oříškový cheesecake. Nadčasová kombinace čokolády a oříšků v podobě jemného krému, uspokojí chutě nejednoho čokoholika. 

Cheesecake Černá sušenka - dalším novým skvostem v našem sortimentu se stává cheesecake Černá sušenka! Oblíbená kakaová sušenka plněná mléčným krémem dominuje povrchu tohoto dortu a dělá z něj nepřehlédnutelnou součást naší nabídky.

Lotuskový cheesecake - také jste propadli sladké karamelové chuti oblíbených lotus sušenek? Pak je tento Lotuskový cheesecake právě pro vás! Smetanový krém a na něm vrstva lotus pomazánky – co víc si přát?!

Karamelový brownie cheesecake - osledním zástupcem novinek v kategorii cheesecaků je další inspirace oblíbeným dezertem – v tomto případě je to neodolatelné brownies! Kousky této čoko lahůdky jsme zamíchali do smetanového krému a nahoře ještě vše zalili slaďoučkým karamelem – tak vznikl Karamelový brownie cheesecake!

 

Tým ADRIA GOLD

Nezávazná poptávka

nebo nám zatelefonujte

+420 577 996 159