telefon

vyhledávání


menu

Čekejte, odesílám...

Limitovaná super edice kopečkové zmrzliny

Napsal/a: / 11.06.2021

hl. obrazek novinky

LIMITOVANÁ SUPER EDICE KOPEČKOVÉ ZMRZLINY

Letní nálada je v plném proudu, počasí se konečně umoudřilo a my přicházíme s novou zmrzlinovou řadou. Každoročně pro vás připravujeme novinky již začátkem sezóny, letos jsme se ale rozhodli pro malé zpestření - LIMITOVANÁ SUPER EDICE je tady!

V této řadě najdete exkluzivní příchutě, na kterých jsme se nepodíleli sami. Spojili jsme síly a společně jsme vytvořili dvě letošní novinky.

Prvním naším parťákem, s kterým jsme vytvořili tuto LIMITOVANOU SUPER EDICI, je Čokoládovna Janek. Čokoládovna je mladá rodinná firma pocházející ze sousedního Uherského Brodu. Na naší vzájemné spolupráci nás baví především to, že společně děláme výrobky ve špičkové kvalitě tak, aby měl každý zákazník maximální chuťový zážitek. Naší společnou novinkou je tedy jedinečná Jankova čokoládová zmrzlina vyráběna přímo z té nejlepší bean to bar čokolády. Nyní tuto zmrzlinu můžete nabídnout i svým zákazníkům a věřte, že ji budou chtít znovu a znovu!

Druhým naším parťákem se stala také česká rodinná firma Optimistic, která je proslulá jejich vynikajícím mandlovým mlékem. Tento hit jsme nemohli nechat bez povšimnutí a společně jsme si pro vás připravili novinku OPTIMISTIC mandlovou. Zmrzlina je vyráběna z čerstvého mandlového nápoje přímo z mandlí. Taky si rádi pochutnáte na něčem výborném a zdravém zároveň? Tato zmrzlina se pyšní tím, že je bez lepku a Vegan OK!

 

                                     

Nemůžete se dočkat, až ji ochutnáte? Pak objednávejte tyto exkluzivní zmrzliny přímo na našem e-shopu.

Tým ADRIA GOLD

 

Nezávazná poptávka

nebo nám zatelefonujte

+420 577 996 159