telefon

vyhledávání


menu

Čekejte, odesílám...

Kam na kelímky

Napsal/a: / 10.12.2021

hl. obrazek novinky

NEOBLÍBENĚJŠÍ PŘÍCHUTĚ & KDE JE KOUPIT

Vaše prosby jsme vyslyšeli a od letošního roku máme v prodeji také 350 ml balení naší jedinečné zmrzliny.

Na své si přijde každý - najdete zde totiž příchutě od klasické vanilkové, přes ovocné, až po jedinečný slaný karamel. 

Vybrali jsme TOP 11 příchutí, kterým se díky jejich vynikající chuti jen těžko odolá:

Vanilka Madagaskar – chcete si pochutnat na klasice? Jednoznačně sáhněte po vanilce. My jsme ji ještě ale vyšperkovali. K její výrobě jsme použili pravou vanilku z Madagaskaru. Pokud jste měli vanilkovou rádi, od teď ji budete milovat!

Čokoláda 72% - lahodná čokoláda, na které si pochutnají především příznivci vysokoprocentní čokolády. Navíc si zde přijdou na své i celiaci a alergici, je totiž bez laktózy, lepku a navíc vegan OK!

Jahoda RAW – chuť čerstvě natrhaných jahod. Tato zmrzlina obsahuje 75 % čerstvých jahod vypěstovaných v Česku. Při výrobě navíc nebyla překročena teplota 40°C, takže není pochyb o její maximální chuti a vitamínech.

Malina KŘUP – dalším ovocem, kterému jsme nechtěli ukrást žádnou z jeho kvalitních složek je malina. Opět zpracována RAW způsobem a navíc vyladěná o křupavou čokoládu.

Mango SORBET – milovníci tropického ovoce si taktéž přijdou na své. Tento mangový sorbet je vyráběn z pravého pyré ze Srí Lanky.

Slaný karamel – vyšperkovaná receptura dodává sladko-slané chuti úplně jiný rozměr a závislost na této zmrzlině je zaručena.

Pistácie PESTO 100 % - vyrobena z Pesta di pistacchi, prolitá pistáciovým variegatem s křupkami - to je pravá, chutná, 100% pistáciová zmrzlina! 

Angrešt RAW – pro angrešt je typická jeho kyselost. Není divu, obsahuje stejně vitamínu C jako citrony. Navíc je opět připravována RAW způsobem.

Cookies – piškotová příchuť jedinečné zmrzliny, která je doplněná a kousky cookies sušenek.

ČokoTvaroh – jste milovníci tvarohu? Pak určitě sáhněte po této smetanové zmrzlině prolété čokoládou.

Frozen Yogurt Lesní plody – naši TOP 11 jsme v neposlední řadě doplnili o tuto jogurtovou zmrzlinu, která je skvěle chuťově vyladěná lesními plody.

A KDE MŮŽETE TYTO ZMRZLINY KOUPIT?

Všechny tyto příchutě můžete nakoupit buďto u nás na prodejně nebo objednávat na našem e-shopu s rozvozem v okolí Uherského Brodu. 

Jste náš zákazník a chcete i vy nabídnout tyto jedinečné příchutě svým zákazníkům? Pak objednávejte zde.

DÁLE SI 350 ML ZMRZLINY MŮŽETE ZAKOUPIT NAPŘÍKLAD V:

       

       

       

A u spousty dalších: Farma na dosah, Iceland, Drink & Wine,...

 

Tým ADRIA GOLD

Nezávazná poptávka

nebo nám zatelefonujte

+420 577 996 159