telefon

vyhledávání


menu

Čekejte, odesílám...

Jak začít s prodejem točené zmrzliny

Napsal/a: Adria Gold / 08.04.2022

hl. obrazek novinky

Chtěli byste začít s prodejem točené zmrzliny a nevíte, jak na to? Rádi vám s vaším startem pomůžeme. Pojďme se podívat na 3 základní faktory, které potřebujete pro úspěšný začátek:

1) KVALITNÍ ZMRZLINOVÝ STROJ

Máte skvělý prostor, kde byste chtěli začít s prodejem točené zmrzliny? Váš první krok povede k výběru kvalitního zmrzlinového stroje. Takový stroj okem "laika" poznáte především podle toho, že zmrzlina z tohoto stroje je správně krémová, má dobrou konzistenci a jednoduše chutná.

Dále jsou u výběru stroje důležité technické údaje, dostupnost servisu a náklady při jeho užívání. S tímto vším se na nás můžete obrátit a rádi vám s výběrem pomůžeme od A do Z, a to včetně dodání vámi vybraného stroje za zvýhodněných podmínek.

Obecně doporučujeme a sami pracujeme s italskými stroji, které považujeme za absolutní špičku. Koupě těchto strojů je samozřejmě investicí v řádu sta tisíců, ale rozhodně se vyplatí.

Napadá vás možnost pronájmu stroje? V tomto případě vás nepotěšíme. Dnes sice naleznete velkou nábídku pronájmu zmrzlinových strojů, jedná se ale především o čínské stoje, které nejsou tak výkonné a nevyrobí zmrzlinu v požadované kvalitě a chuti. Dnes však i dodavatelé italských strojů dokážou poskytnout velmi výhodné financování, a tak si můžete náklady za špičkový stroj rozložit v čase.

2) ŠPIČKOVÁ SMĚS NA TOČENOU ZMRZLINU

Stejně důležitým bodem, jako je výběr kvalitního stoje, je také kvalitní zmrzlinová směs. Jelikož nejsme jen distributor, ale jsme prvovýrobci, je možné nás navštívit a nahlédnout přímo pod pokličku výroby zmrzliny a poznat nás osobně. Jakoukoliv příchuť můžete ochutnat a vybírat přesně podle její chuti.

Točenou zmrzlinu se snažíme posunout o level výše a kromě práškových směsí vyrábíme pomocí nejmodernější technologie nejovocnější směsi na točenou zmrzlinu. Díky této technologii je zmrzlina bez jakýchkoliv aromat a barviv. Zmrzlinové směsi se zpracovávají velmi šetrně, tudíž neztrácí ovocná směs žádné vitamíny, barvu ani chuť. Náš 3,5 kg kbelík na přípravu ovocných sorbetů tak obsahuje až 2,5 kg ovoce. O její chuti se však přesvěčte sami!

První místa dle oblíbenosti příchutí obsazují klasické příchutě jako je vanilka, čokoláda a jahoda. Zákazníci ovšem rádi vyzkoušejí něco nového, proto každoročně přicházíme s novinkami.

Kompletní nabídku točené zmrzliny naleznete zde.

3) LIDSKÝ PŘÍSTUP

Trojici, kterou potřebujete před začátkem prodeje točené zmrzliny, doplňuje stejně důležitý faktor jako předchozí zmíněné - lidský přístup. Ať už tomu věřit chcete nebo ne, ochotný a vstřícný personál je pro dobrou provozovnu velmi důležitý.

Pro kvalitní točenou zrmzlinu je potřeba, aby personál dodržoval přesné technologické postupy při přípravě směsí a uměl se strojem pracovat. Dále by měl mít přehled o tom, jakou zmrzlinu zákazníkovi nabízí a umět poradit s výběrem.

A na závěr! Přece jenom první, co zákazník uvidí, by měl být příjemný a usměvaný personál. Chcete mít bezkonkureční zmrzlinu, na kterou se budou zákazníci vracet? Pak rozhodně nezapomínejte na tento důležitý bod!

Více o tomto bodu se dočtete v našem Zmrzlináři.

Zajímá vás, jak probíhá naše spolupráce? Nahlédněte do Customer Care nebo nás s jakýmkoliv dotazem kontaktujte.

Tým ADRIA GOLD

Nezávazná poptávka

nebo nám zatelefonujte

+420 577 996 159