telefon

vyhledávání


menu

Čekejte, odesílám...

Hity kopečkové zmrzliny letošního léta

Napsal/a: Adria Gold / 21.04.2022

hl. obrazek novinky

HITY KOPEČKOVÉ ZMRZLINY LETOŠNÍHO LÉTA

S přicházejícími teplými dny přichází i nejvyšší čas vám představit naše letošní novinky kopečkové zmrzliny. Kopečkovou zmrzlinu jsme v letošním roce rozšířili celkem o 5 nových příchutí.

Limitovanou edici jsme v letošním roce celou obměnili a najdete zde 3 skvělé novinky. Letošní rok je pro naši firmu velkým milníkem, jelikož slavíme 30 let od založení. Proto jsme limitovanou edici pojali trošku tematicky a věříme, že budete oslavovat s námi!

Představujeme vám novou limitovanou edici roku 2022:

Mojito 18+ - chuť limetky a čerstvé máty v podobě osvěžující zmrzliny. Avšak pozor, tento první přípitek jsme si připravili pouze pro plnoleté, obsahuje totiž bílý rum, který do Mojita bezpodmínečně patří!

Piňa Colada – jako další přípitek jsme si připravili opět velmi oblíbený letní drink Piňa Coladu. Jste oblíbenci kombinace kokosu a ananasu? Pak je tato příchuť přímo pro vás. Tentokrát jsme mysleli i na mladší generace a neobsahuje žádný alkohol.

Moravský meruňkový koláč – trojici limitované edice jsme doplnili zmrzlinou s příchutí meruňkového koláče. Při jeho vývoji jsme se inspirovali Valašským frgálem a jako hlavní surovinu jsme použili nejlepší meruňky z jižní Moravy. 

    

 

Prémiovou řadu SPECIAL, která je vyráběna z těch nejlepších ingrediencí z celého světa jsme nově rozšířili o 2 příchutě:

Ananas Sorbet – nabídněte svým zákazníkům osvěžující tropické ovoce plné vitamínů. Tento sorbet je vhodný také pro vegany a neobsahuje žádný lepek ani tuk. 

Rakytník RAWvěděli jste, že rakytník obsahuje až 10x více vitamínu C než pomeranč? Navíc podporuje imunitní systém a napomáhá při trávení. Tato naše novinka je navíc vyráběna RAW způsobem a neobsahuje žádný lepek ani tuk.

  

Kompletní sortiment včetně letošních novinek naleznete a můžete objednávat na našem e-shopu.

 

Úspěšnou sezónu přeje

Tým ADRIA GOLD

 

Nezávazná poptávka

nebo nám zatelefonujte

+420 577 996 159