O firmě

Příběh firmy ADRIA GOLD začíná v roce 1992, kdy v malé vesnici Velký Ořechov na Luhačovicku otevřel zakladatel firmy, pan Němeček, svou první cukrárnu. Od počátku se cukrárna zaměřovala na výrobu kvalitní zmrzliny a zákusků. Začali se do ní sjíždět zákazníci z širokého okolí a po čase se věhlas zmrzliny z "Ořechova" dostal za zahranice regionu, později také státu.

Mezi lety 2004-2007 se společnost přestěhovala do Nivnice u Uherského Brodu. Přesun do větších prostor vyžadovalo rovněž přemýšlení nad rozšířením sortimentu. Tím, že je zmrzlina produktem zejména letních měsíců, bylo třeba nalézt něco, co ji vhodně doplní po celý rok. A výsledek? Již více než 10 let se firma ADRIA GOLD, s. r. o. se sídlem v Nivnici pyšní Gastro divizí. 

Samotná budova si již taky prošla několika změnami. V roce 2017 byly rozšířeny kancelářské prostory, o rok později pak prostory skladové. U fotografie v záhlaví této stránky můžete firemní "face-lift" zhodnotit.

Společnost ADRIA GOLD, s. r. o. má za hranicemi dceřinnou firmu Adria Gold Slovakia. Ta se rovněž soustřeďuje na distribuci zmrzliny a gastro zboží. Svou oblast podnikání však navíc rozšířila i o maloobchod. 

Od roku 2010 jsme se začali specializovat na točenou zmrzlinu. Získali jsme díky tomu ocenění KLASA nejprve za Vanilku a později, v roce 2018, za směs pro přípravu jahodové sorbetu v točené zmrzlině

Vyrábět výjimečně kvalitní zmrzlinu a nabízet vždy našim zákazníkům o něco více než konkurence je naší vizí a strategií do budoucnosti.

         

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku