O gastroservisu

1. Spolehlivý partner

Dodáváme sortiment zboží do všech typů gastro provozů - restaurace, pizzerie hotely, školní jídelny, vývařovny atd.
Náš sortiment zahrnuje širokou nabídku mražených a chlazených potravin, dále polotovary a koloniál. Více než 800 položek skladem.
Disponujeme širokým chladírenským a mrazírenským zázemím včetně mrazících a chladících distribučních vozů.
Jsme držiteli cerifikovaného systému HACCP. V celém procesu skladování a distribuce dbáme na dodržování předepsaných teplot, hygienických a veterinárních norem.
Po dobu spolupráce bezplatně nabízíme k užívání mrazící box a fritézu. Dále nabízíme možnost bezplatného proškolení personálu naším externím gastronomickým specialistou.

2. Mrazírna a logistika

Naše mrazírenské a logistické zázemí nám umožňuje distribuci v regionech kraje Jihomoravského a kraje Zlínského.
Mrazírenský sklad – aktuálně máme k dispozici 1000 paletových míst v nejmodernějším mrazírenském prostoru v Uherském Brodě.
Chladírenský sklad – součástí skladovacích prostor jsou i prostory pro chlazené zboží o rozsahu 300 paletových míst.
Nechlazený sklad –  třetí částí našich skladovacích prostor jsou nechlazené resp. suché sklady. Celková kapacita je 500 paletových míst.
Vozový park – denně vyjíždí 20 distribučních vozů. V našem vozovém parku máme vozy dle typu zákazníků a vzdálenosti závozového místa, případně k operativním závozům. MAN, Iveco, Pegueot Pick-up.

3. Výhodná spolupráce

Máme tyto přednosti:
Široký sortiment – Nabízíme více než 1000 položek v našem sortimentu. Nejširší nabídku máme v oblasti mraženého a chlazeného zboží. Stále rozšiřujeme nabídku koloniálu a mléčných výrobků.
Zařazujeme novinky – K stávajícímu sortimentu pravidelně zařazujeme novinky. Sami vybíráme vhodné položky a taktéž využíváme doporučení našich zákazníků.
Atraktivní ceny – Snažíme se maximálně o zajištění zajímavých cen. Spolupracuje s širokou paletou prvovýrobců, a proto můžeme vybírat jen kvalitní zboží za atraktivní cenu.
Kvalitní servis – Proškolený tým našich obchodních zástupců pravidelně navštěvuje zákazníky a seznamuje je s aktuálním sortimentem a novinkami. Řeší individuální potřeby každého zákazníka a dbá na jeho spokojenost.
Jsme přizpůsobivý – Dokáže pokrýt potřeby všech zákazníků od malých provozů a stánků až po velké hotelové komplexy a vývařovny. Naším cílem je vždy spokojený zákazník.
Splňujeme všechny normy – Dodržujeme všechny hygienické standardy, sledujeme a dbáme na správný teplotní řetězec ve skladech a v distribuci mezi námi a zákazníkem. Jsme držiteli mezinárodního certifikátu HACCP.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku