Novinky pro rok 2018

Pomalu ale jistě nám začíná třetí měsíc roku 2018. Je tedy na čase pustit do světa novinky, které jsme pro novou sezónu připravili. A jaké to jsou? Najdete tam svou oblíbenou?

Měsíc únor se nesl v duchu prezentací, ať už u nás na firmě, v Brně v prostorách firmy CESK, nebo v pražském TOP HOTELU Praha. Právě ve zmiňované Praze jsme měli prezentační premiéru. Nutno však podotknout, že se pro ochutnávku naší zmrzliny sjely desítky zákazníků, a my jsme za tuto podporu velmi vděční! 

Pokud vás zajímá, jak to na našich prezentacích vypadalo, mrkněte na náš facebookový profil: ADRIA GOLD zmrzlina.

Na naší základně v Nivnici, kde proběhlo prezentací pět, nechyběla ani exkurze do výroby s odborným výkladem. Zákazníci měli tedy možnost podívat se na místo, kde naše zmrzliny vznikají, jakých technologií k jejich výrobě využíváme, atd. 

Ale teď zpět ke zmiňovaným novinkám, jistě jste již netrpěliví.

Pro sezónu 2018 jsme vytvořili dvě nové řady: SPECIAL Limitovaná edice. Pojďme krátce představit každou z nich. 

 

Je to to nejlepší, co firma posbírala za pětadvacet let zkušeností. Přesně tak by se dala shrnout řada Special, která klade důraz na kvalitu vstupních surovin. Vybírali jsme ty nejkvalitnější suroviny z celého světa, jmenovitě z Asie, Srí Lanky, jižní Kalifornie či domácí České republiky. A jaké druhy to jsou? 

Bílá vášeň & Marakuja, Vanilka Madagaskar, Pistácie Pesto 100%, Mango Sorbet, Chocolatté & Biscuits, Větrník, Jahoda RAW a Malina RAW. Do našeho Magazínu budeme postupně přidávát povídání o každém druhu zvlášť, tak se máte určitě na co těšit. Prozatím se podívejte na video, které vám možná poví víc.

https://www.facebook.com/ADRIAGOLDzmrzlina/videos/1904982586479040/

 

A co tedy můžete očekávat v Limitované edici? Zaměřili jsme se na pestrost chutí a, opět, kvalitní vstupní suroviny. Nejsou to klasické druhy, na které jste u nás zvyklí. Tento rok v naší nabídce naleznete například černou zmrzlinu s příchutí lékořice. Takže pokud jste milovníky černého pendreku, tato příchuť vás naprosto učaruje. 

Pojďme se podívat, na jaké další druhy se můžete těšit:

Bezinka, Valašský frgál, Rakytník, Lékořice, Slaný karamel, Arašídové máslo, Granátové jablko.

Tak co myslíte? Najdete mezi těmito zmrzlinami své favority? 

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv. Další informace
x