Novinky pro rok 2018

Pomalu ale jistě nám začíná třetí měsíc roku 2018. Je tedy na čase pustit do světa novinky, které jsme pro novou sezónu připravili. A jaké to jsou? Najdete tam svou oblíbenou?

Měsíc únor se nesl v duchu prezentací, ať už u nás na firmě, v Brně v prostorách firmy CESK, nebo v pražském TOP HOTELU Praha. Právě ve zmiňované Praze jsme měli prezentační premiéru. Nutno však podotknout, že se pro ochutnávku naší zmrzliny sjely desítky zákazníků, a my jsme za tuto podporu velmi vděční! 

Pokud vás zajímá, jak to na našich prezentacích vypadalo, mrkněte na náš facebookový profil: ADRIA GOLD zmrzlina.

Na naší základně v Nivnici, kde proběhlo prezentací pět, nechyběla ani exkurze do výroby s odborným výkladem. Zákazníci měli tedy možnost podívat se na místo, kde naše zmrzliny vznikají, jakých technologií k jejich výrobě využíváme, atd. 

Ale teď zpět ke zmiňovaným novinkám, jistě jste již netrpěliví.

Pro sezónu 2018 jsme vytvořili dvě nové řady: SPECIAL Limitovaná edice. Pojďme krátce představit každou z nich. 

 

Je to to nejlepší, co firma posbírala za pětadvacet let zkušeností. Přesně tak by se dala shrnout řada Special, která klade důraz na kvalitu vstupních surovin. Vybírali jsme ty nejkvalitnější suroviny z celého světa, jmenovitě z Asie, Srí Lanky, jižní Kalifornie či domácí České republiky. A jaké druhy to jsou? 

Bílá vášeň & Marakuja, Vanilka Madagaskar, Pistácie Pesto 100%, Mango Sorbet, Chocolatté & Biscuits, Větrník, Jahoda RAW a Malina RAW. Do našeho Magazínu budeme postupně přidávát povídání o každém druhu zvlášť, tak se máte určitě na co těšit. Prozatím se podívejte na video, které vám možná poví víc.

https://www.facebook.com/ADRIAGOLDzmrzlina/videos/1904982586479040/

 

A co tedy můžete očekávat v Limitované edici? Zaměřili jsme se na pestrost chutí a, opět, kvalitní vstupní suroviny. Nejsou to klasické druhy, na které jste u nás zvyklí. Tento rok v naší nabídce naleznete například černou zmrzlinu s příchutí lékořice. Takže pokud jste milovníky černého pendreku, tato příchuť vás naprosto učaruje. 

Pojďme se podívat, na jaké další druhy se můžete těšit:

Bezinka, Valašský frgál, Rakytník, Lékořice, Slaný karamel, Arašídové máslo, Granátové jablko.

Tak co myslíte? Najdete mezi těmito zmrzlinami své favority? 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku