Hledáme obchodního zástupce pro Uherskohradišťsko a Jihomoravský kraj

Sháníte práci? My jednu nabízíme!

Máte chuť do práce a chcete své jméno spojit se stabilní firmou?

Obchodničina je to, co Vás baví?

 

Tato práce je náročná, a proto nehledáme jen tak někoho. Tato práce Vás prostě musí bavit :-)

Naše spolupráce se zákazníky se vyznačuje rychlostí a hledáním řešení. Pokud tedy dokážete rychle reagovat, hledat řešení a vždy odpovíte na telefonát či email, pak jste možná ta pravá osoba! 


Co bude potřeba na této pozici zvládat?

  • Odmítání zákazníků a možný neúspěch – jsou vaše silné stránky schopnost budovat osobní vztahy a získat si důvěru lidí? Dokážete říci, kde se Vám to podařilo?
  • Práce v terénu, hledání nových možností, jak a kde nabídnout naše zboží. Rádi otevíráte nové dveře a komunikujete s lidmi? 
  • Nemáte obavy být odměňováni za výsledky? Podařilo se Vám dosáhnout dílčích úspěchů či jasných výsledků v předchozích zaměstnáních či aktivitách? To nás určitě zajímá!

Pokud chcete sdílet nadšení z kvalitních řemeslných výrobků, čtěte dále. Na trhu jsme stabilním hráčem a máme vytvořenou dlouholetou klientelu. Náš servis, který poskytujeme a dobré zaškolení do celé problematiky, Vám pomůže, abyste se rychle zaběhli.

Vyhovuje Vám transparentní hodnocení a možnost dosáhnout opravdu pěkných výdělků za odvedenou práci? Rádi pracujete v rodinném prostředí české firmy?

Pak se těšíme na Vás životopis, který můžete zaslat na adresu: trtkova@adriagold.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku