Co pro nás znamená GDPR?

Jistě jste se už s tímto termínem setkali. Jak se k němu stavíme my?

Vážení zákazníci,

 

společnost ADRIA GOLD, s.r.o. při své činnosti dodržuje veškeré zásady ochrany osobních údajů tak, jak vyplývají z Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a poučení subjektů údajů. Hlavním cílem naší společnosti v oblasti ochrany osobních údajů je zajištění soudržnosti a vysoké úrovně ochrany fyzických osob, našich obchodních partnerů tak, aby nemohlo dojít k jejich zneužití.

 

Vyjádření, jak s vašimi daty nakládáme, jak je zpracováváme a na co vše máte vy, jakožto naši zákazníci, právo, si můžete přečíst buď na našich webových stránkách (Všeobecné obchodní podmínky a ochrana osobních údajů), nebo jej naleznete na našem E-shopu v záložce Obchodní podmínky.

Co se týče databáze newsletterů, které vám přináší důležité informace z našeho zmrzlinového světa - z té se můžete kdykoliv odhlásit. 

 

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na Marii Trtkovou, která vám zodpoví případné dotazy, mailem: trtkova@adriagold.cz nebo +420 736 284 180

 

Firma ADRIA GOLD, s. r. o. vám přeje krásné letní dny smiley

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku